Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Gençlik ve Spor Klübü Derneği kurulmuştur!

21 Ocak 2009 tarihinde “Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Gençlik ve Spor Klübü Derneği” adı altında bir dernek kurularak 12 Şubat 2009 tarihinde bir müteşebbisimizin 500 TL lik maddi yardımı Türkiye Futbol Federasyonu Beşiktaş Vergi Dairesi hesabına yatırılarak dernek 42-033-156 Kütük Numarası ile resmen faaliyetine başlamıştır.
Konya 2.ci Amatör Küme de büyük ve küçükler olmak üzere iki takım kurulmuştur, mücadele edecek her iki takım için 03 Mart 2009 tarihinde fikstür çekilişi yapılacaktır.

Dernek adına Derebucak Ziraat Bankası Şubesinde 01438-51935388-5001 nolu hesap açılmıştır. Derneğe yapılacak hertürlü maddi destek için makbuz verilecektir, dernek adına tüm hemşehrilerin katkıları bekleniyor.

Derneğin Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşmuştur:
Başkan: Mehmet Çerçikaya, Okul Müdürü
Üyeler: Savaş Sevimli – Öğretmen, Erhan Bora Boran – Öğretmen, Hasan Hüseyin Mendan – Öğretmen, Ersin Çetin – Öğretmen, Bekir Bayrak – Şoför, Gökhan Göker – Aşçı

Site yönetimi olarak buradan başta Durak Ömer Akkanat YİBO Okul Müdürü Mehmet Çerçikaya şahsında tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik eder, köyümüz adına kurmuş oldukları sosyal faaliyet alanındaki bu dernek için sonsuz teşekkür eder, köyümüzü yörede en iyi şekilde temsil edeceklerini umut ediyoruz.