Durak Spor 3 – 3 Maliyespor

Konya Amatör 1. grupta mücadele eden bölgemizin takımı Durak Spor her maçta olduğu gibi rakibine karşılıksız 1 puan hediye ederek, kendiside 3 puana hasret kaldı. 90 dakika bir fiil oyunu sırtlayan Durak Spor ve 4. dakikada Alper’in golüyle öne geçmesine rağmen 5 dakika sonra karşı rakibin golüne engel olamadı, yine beraberliğe razı oldu.
Duraksporun kalecisi sezon başındaki performanssızlık ve hatasıyla ve hatalı yediği 3 golle yine skora damgasını vurdu. Tekrar 55 de Alper ve 67. dakikada Talha dikdörtgen çerçeveye bularak Durakspor’un gollerine karşılık veren rakip Maliyespor dan 9 ve 66. dakikada kaptan Mesut 85. dakikada Ahmet’in golüyle cevap verdiler.
Durakspor aldığı skora katlanılacak gibi değilken üstüne üstelik 79. dakika Şakir 89. dakika Alper’in kötü penaltı vuruşlarını Maliyespor’un kaleci Atilla’nın zorlanmadan kurtarışlarıyla Durakspor çöküşe geçti.
Defalarca söylenmesine rağmen çok iyi futbol çok kötü skor alan Durakspor lig bitimi yaklaşmasına rağmen hala kendine gelemedi. Durakspor 90 dakika kalecisiz ve forvetsiz oynayarak son haftalarda devamlı söylediğimiz gibi kendi evinde büyük avantajını ve 3 puanı cömertçe harcadı.

Stad: Beyşehir 75. Yıl Cumhuriyet

Hakemler: Mustafa AYÇELİK, Ahmet ACAR, Aslıhan BOYALI, Gözlemci: Sebahattin GÜLER

Durakspor: Mehmet, Ramazan, Hakan, Özkan, Abdullah, Mustafa, Talha , Şakir, Alper, Ferhat, Hasan Hüseyin
Yedekler: Emre Alıcıgüzel, İsmail, Seyit İbrahim, Emre Yanıktaş, Hasan, Kadir
Teknik Direktör: Bayram Burçak / Antrenör: Kamuran Özkan

Maliyespor: Atilla, Ömer, Ali, Ahmet, Ramazan, İsmail, Oğuzhan, Kerem, Sefa, Suat, Doğuş
Yedekler: Memiş, Özgür, İbrahim, Ahmet Kekik, Sercan, Ferhat
Teknik Direktör: Mevlüt SÖNMEZ , Dursun ŞENOL

Goller: 4. ve 55. dk. Alper, 67. dk. Talha (Durakspor), 9. ve 66. dk. Mesut 89. dk. Ahmet (Maliyespor)