Durak Yibo Spor 4 – 0 Mobilyacılar Site Spor

DURAK Ö. AKKANAT YİBO SPOR MORAL BULDU…

BEYŞEHİR-Son iki haftada üç puana hasret kalan Durak Spor, bugün Mobilyacılar Site Spor’dan kolay şekilde üç puanı aldı.
Daha maçın başında Mobilyacılar Site Spor ceza sahasında 17. dakikada Fatih Navruz’u düşürerek Durak Spor penaltı vuruşu ile ilk Golünü buldu.
45+4 dakikada tekrar Fatih Navruz kendinin ve takımının ikinci golünü kaydederek ilk yarı tat veren bir Futbol seyri yaşandı, baskılı oyununa karşı rakip hırçınlaştı fakat kısa zamanda ortam yumuşatılarak güzel bir ilk yarı oldu.
İlk yarıyı bölge takımımız olan Durak Spor 2 – 0 önde kapatarak, moralli şekilde soyunma odasına gitti.
İkinci yarı sakin ve hoş bir Futbol seyri çıkaran takımımız Durak Spor galibiyete gitmesini bildi, bol Gol pozisyonunu cömertçe harcayan Fatih Navruz 83. dakikada Skoru 3-0’a çıkarmasını bildi.
Güzel bir müsabaka olan maçta hücum oyuncusu Alper 89. dakika sahneye çıkarak takımımızın 4. kendisinin 1. kapanış golünü atarak Durak Spor 4 – 0 gibi farklı bir galibiyetle Yönetim, Oyuncu ve Taraftarını sevindirdi.
Defalarca her yazımda bahsetmiş olmama rağmen Takımımız 12 kişi olarak kendi evinde sahaya çıkıyor, ama bir eksikle 12.ci kişi olan seyircimiz havanın güzel ve tatil olduğu halde desteklerini esirgemektedirler.
Bu duruma istinaden şunuda belirtmek istiyorum, devamlı bizi sahada azda olsa yalnız bırakmayan O 12. kişi olan az ama öz seyircilerimize de ayrıca teşekkür ederek, Onları yukarıdaki sözlerimden tenzih ederim.

Stad: 75.yıl Cumhuriyet Stadyumu, Beyşehir

Hakemler: Mustafa Aydın, Ahmet Bilal Deniz, Ramazan Topuz
Gözlemci: Ali Karaköse

Durak Yibo Spor: Mehmet, Ramazan, Hakan, Özkan, Abdullah, Mustafa, Emre Yanıktaş, Ferhat, Alper, İsmail, Fatih Navruz.
Yedekler: Emre Alıcıgüzel, Fatih Kocael, H Hüseyin, M Şakir, Hasan, Kadir
Teknik Direktörler: Bayram Burçak, Kamuran Özkan

Mobilyacılar Site Spor: Mustafa, Gökhan, Abdullah, İbrahim, Mustafa, Ömer, Nebi, Ali, Ramazan, Kenan, İzzet
Yedekler: Mehmet, Sinan, Sefa, Özgür, Ahmet, Mehmet Cirit, Halil
Teknik Direktör: Ömer Eser

Goller: 17.dk. Penaltıdan, 45+4 Ve 83.dk. Fatih Navruz, 89.dk. Alper (Durak Yibo Spor)