Huğluspor 1 – 3 Durak Ömer Akkanat YİBO Spor

HUĞLU-Huğlu stadyumunda dün oynanan Huğluspor ve Durak Ö. Akkanat YİBO Spor karşılaşması ev sahibi takımın çiçekli, onur ödüllü karşılamasıyla, centilmence geçmiştir.

Huğlu Belediye Başkanı Sn. Fehmi Tekin ve Encümen Üyesi Sn. Özden Mert işadamlarımızdan Durak Ömer Akkanat YİBO Spor’un onursal Başkanı Sn. Kamil Akkanat beyin adına 2005 yılına müteakip Huğluspor kulübüne yapmış olduğu maddi destekten dolayı Durak Ömer Akkanat YİBO Spor Kulübü Başkanı Sn. Şakir Okur Bey’e Huğluspor forması ve Plaket takdim etmişlerdir.

Oynan maçta Durak YİBO Spor 3 – 1 galip gelmeyi başararak bir üst tura çıkmayı ve şampiyon olmaya bir adım daha yaklaşmıştır.
Durak YİBO Spor 49 ve 70. dakikada Fatih Navruz ve 74. dakikada kaptan Özkan’ın golleriyle galip gelmeyi başarmıştır.
Durak YİBO Spor Başkan Şakir Okur ve Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldırım “Mücadelemiz son maça kadar devam edecek ve takipçimiz Seydişehirgücü’yle aramızdaki puan farkının 2 olmasından dolayı son maça kadar şampiyon olduk diyemeyiz” sözleriyle ifade etmişlerdir.
Yapılan mücadelede iki kardeş takım olan Huğluspor ve Durak YİBO Spor, Huğluspor yöneticileri ve Belediye başkanı saygılı ve onurlu bir misafirperverlik örneği sergileyerek Durak YİBO Spor yöneticilerini ve taraftarini müsterih kılmışlardır.
Buradan Durak Ömer Akkanat YIBO Spor yöneticileri ve taraftarni adına Huğluspor’a teşekkür ve tebriklerimizi iletiriz.

SAHA: Huğlu (Toprak Saha)
HAKEMLER: Necati Şenkeleş, Ahmet Acar, Ramazan Topuz
HUĞLUSPOR: Rıdvan, Müslim, Deniz, Adnan, Mehmet Kaynarca, Hakan, Gökhan, Mehmet Çekiç, Alper, Fatih, Coşkun
YEDEKLER: Mustafa, Yunus, Levent, Harun, Yusuf , Yavuz , Talha
TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Kaynarca
DURAK ÖMER AKKANAT: Mehmet , Fatih Kocel, Özkan (K), Mücahit, Engin, Emre Yanıktaş, Ramazan, Ali, Seyit İbrahim, Hakan Sarı , Fatih Navruz
YEDEKLER: Emre Alıcıgüzel, Hakan, Fatih Yenen, Ahmet, Faruk, Ali Akçay
TEKNİK DİREKTÖR: Hüseyin Akın, Kamuran Özkan
GOLLER: Dk. 49, 74 Fatih Navruz, 70 Özkan (Durak) Dk. 66 Alper (Huğlu)

PUAN DURUMU