Kadınhanı Belediyespor 4 – 0 Durak Spor

GÜZEL OYUNUYLA SÜPER MAĞLUBİYET

Bugünkü oynanan Kadınhanı stadyumunda takımımız Durak Spor çok güzel oyun çıkarmasına rağmen, bireysel ve disiplinsiz oyunuyla mağlup oldu.
İlk devre nağmağlup olan takımımız Durak Spor ilk devrenin son maçında en yakin takipçisi olan Kadınhanı Belediye spor’a 4 – 0 mağlup oldu. En yakin takipçimiz olan Kadınhanı Belediye spor güzel bir oyun ortaya koymadan maçı kazanmasını bildi ve ilk yarının son haftasında liderlik koltuğuna oturdu.
80 dakika boyunca oyunun hakimi olan Durak Spor müsabakanın son 10 dakikasında sergilediği disiplinsiz oyunuyla rakibin kalesinde gol bulamadı fakat kendi kalesinde 3 gol görerek ilk yarinin son maçında kaybederek büyük bir avantajı elinden kaçırdı.
Rakibin en önemli oyuncusu ise 12. adam konumunda olan taraftardı.
Bu maç şunu göster diki maç oynanmadan kazanılmıyor, sadece sahada kazanılıyor, rakibi küçümsersen doğacak sonuç bu olur.
Takımımız Durak Spor’a buradan seslenmek istiyorum, disiplinli, birlik ve beraberce en büyük hatamız olan çok konuşmayı bırakarak, tek konuşacağımız yerin yeşil çimlerin üstündeki dikdörtgen çerçeveyi doldurarak skora yansıtmaktır. Yorumcu yorumu, Yönetici yönetimini, Teknik Direktör görevini ve Futbolcular ise sadece futboluyla kendilerini ortaya koymaları lazım. İkinci yarı hazırlıklarına daha fazla çalışıp 2010 – 2011 sezonunda Durak Spor’un sezon sonunda mutlu sona ulaşacağımıza en kalbi duygularımla inanıyoruz.

Müsabaka Görüntüleri

(Ahmet Ali Evci)

Stadyum: Kadınhanı

Hakemler: Hulisi Akırşan, Sevgi Kaya, Hasan Çetinbey / Gözlemci: Cevat Koçyiğit

Kadınhanı Belediyespor: Ebubekir Topcu, Engin, Habip, Ahmet, Ramazan, Mevlüt, Adem, Muhammed, İsmail, Tayfur, İbrahim
Yedekler: Hayri, emre, ebubekir uçar, İbrahim, Enes, Mehmet
Teknik Direktör: Ramazan Topuz

Durak Spor: Mehmet, Ramazan, Hakan, Özkan, Abdullah, Mustafa, Şakir, Talha, Alper, Ferhat, Fatih Navruz
Yedekler: Emre Alıcıgüzel, Fatih Kocael, Hasan Hüseyin, İsmail, Emre Yanıktaş, Hasan, Kadir
Teknik Direktör: Bayram Burçak / Antrenör: Kamuran Özkan

Goller: 45 dk. Ahmet, 80 dk. İbrahim, 88 dk. Tayfur (pen.), 90 dk. İbrahim