Seydişehir Belediyesi Akkanat Holding’i ziyaret etti!

AKKANAT HOLDİNG İSTANBUL’DA ZİYARET EDİLDİ.

Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir ÇAT başkanlığında Başkan vekili Mümin Kutun, Esnaf odası Başkanı Ragıp Karayılan, Seydişehir’ li iş adamı Hüseyin Ulaşan, gazeteciler Abdullah Leblebici, Hakkı Balcı ve Ali Saylam’ dan oluşturulan heyet Akkanat holding yönetim kurulu başkanı Ali Akkanat ve başkan yardımcısı Kamil Akkanat’ ı İstanbul daki makamında ziyaret etti, karşılıklı dostluk mesajları verildi.
Ziyaret sırasında Seydişehir belediye başkanı Abdulkadir Çat, Seydişehir’ de en az 300 kişiye iş verdiği için Akkanat holding yönetim kurulu başkanı Ali Akkanat’ a teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Seydişehir’e verdiği bu destekten dolayı Ali Akkanat isminin Seydişehir’ de bir caddeye verileceğini söyledi.

Akkanat holding yönetim kurulu başkanı Ali Akkanat ise başkanı bu jestinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek, Seydişehir’ de verilecek bu ismin kardeşi Kamil Akkanat adına verilmesini rica etti.

Başkan Çat’ da önümüzdeki ay yapılacak ilk meclis toplantısında Seydişehir’ de Akkanat Holding bünyesinde çalışan Beybo tekstil ürünleri tesislerinin de bulunduğu caddeye Kamil Akkanat isminin verileceğini söyledi.

Başkan Abdulkadir Çat, ziyaret sırasında Akkanat Holding yönetim kurulu başkanı Ali Akkanat’ a Seydişehir’ de tarihi bir evin resmedildiği yağlı boya bir tablo hediye etti.

Bu haber Seydişehir Belediyesi Resmi Web Sitesinden alınmıştır