Sitemiz yeni tasarımıyla Mevlid kandili hediyesi olarak yayında!

Hemen hemen 10 günlük bir aranın ardından siz değerli köylülerimizle tekrar buluşmanın mutluluğunu ve heyacanını yaşıyoruz. Oniki seneyi aşkın bir hizmet sürecinin ardından sizlere herzaman olduğu gibi daha iyiyi sunabilmek için geceli gündüzlü çalışmalarımızı sonlandırarak hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. 
Durak Köyü Resmi İnternet Sitesini baştan aşağı yenileyerek (Yazılım, Tasarım & Programlama) siz değerli köylülerimizin beğenisine sunuyoruz.
Durak Köylü olmak bir ayrıcalıktır, bunun bilinci altında köyümüz ve köylülerimiz hakkında hertürlü bilgiye ulaşmanın tek adresi olan bu site sizlerin vereceği destek, eleştiri, öneri ve yorumlarınızla kendini devamlı geliştirerek hizmet anlayışına devam edecektir. Elbette yapımcı olarak bizlerde insan olduğumuzdan sitemizde bazı eksik veya yanlış bilgilerin olabileceğinden dolayı şimdiden sizlerin hoşgörüşüne sığınarak özür diler, gördüğünüz eksik, yanlış veya görmek istediğiniz bilgileri İletişim bölümünden bizlere ulaştırmanızı siz değerli Durak köylülerimizden istirham ederiz.
 
Bu çalışmamızın hazırlanmasında yardımlarını, katkılarını ve desteklerini bizden esirgemeyen, başta Yusuf Gökmen (Yazılım, Tasarım & Programlama) beyefendiye ve emeği geçen herkese köyüm ve köylülerim adına sonsuz şükran ve çok teşekkür ederim.
 
Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi Yapımcı ve Yöneticisi
Sakin Evci