SMS at Konyaspor’a destek ver!

Kulüp binasında basın toplantısı düzenleyen Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten, takımın içerisinde bulunduğu maddi sıkıntıyı bir nebze de olsa çözmek adına başlattıkları kampanya hakkında bilgi verdi.

Göreve geldikleri günden bu yana maddi sorunların çözümü noktasında çalışmalar yaptıklarını belirten Güven Öten, uzun zamandır çalıştıkları SMS Kampanyasını da zorlu mücadeleden sonra hayata geçirdiklerini söyledi. Cep telefonlarından ‘KONYASPOR’ yazarak ‘7979’a gönderenlerin gelecek mesajı onaylamalarının ardından takıma 5 TL katkı sağlamış olacağını dile getiren Öten, “Her mesaj karşılığında ayrıca taraftarlarımıza kale arkası bileti hediye edilecek. Burada önemli olan kulübümüze maddi destek olunması.

Bu kampanya ile Konyaspor’luyum diyen herkesin Konyaspor’umuza destek vermesi ve çorbada tuzunun olması amaçlanmakta. Herkes konuşuyor ve iş destek vermeye gelince çok az yardımcı olunuyor. SMS kampanyası kişinin ‘Ben de Konyaspor’a destek verdim’ diyebileceği bir kampanya. Rakam kesinlikle küçümsenmemeli. Önümüzde böyle bir kampanya ile ciddi rakamlar toplayan Sivasspor başta olmak üzere kulüp örnekleri var. Konya’nın Konyaspor’a olan duyarlılığını bu kampanyaya göstereceği destek ile daha yakından görmüş
olacağız. Kampanya ile ilgili her hafta rakamları kamuoyu ile paylaşacağız. Tuttuğu takım ne olursa olsun nüfus cüzdanında Konya yazan herkesi bu kampanyamıza destek vermeye davet ediyoruz. Beklentilerimiz yüksek” dedi.