Vaatlerini ilanla yayımladı!

(Kaynak: Beysehir BGRT, 16.02.2009)

Yerel bir gazeteye verdiği ilanla projelerini anlatan, seçildiği takdirde köyüne tekel bayii açtıracağı vaadinde bulundu.

Yerel bir gazeteye verdiği ilanla projelerini anlatan, seçildiği takdirde köyüne tekel bayii açtıracağı vaadinde bulunan Derebucak İlçesi Durak Köyü Muhtar Adayı Abdullah Özcan, bu konuda gelen büyük bir talep olduğunu belirterek, “Halkımın yüzde 80’i tekel bayiinin açılmasını istiyor. Önceki dönemler halkın bu beklentilerine cevap verilememiş, ben bu beklentileri karşılayacağım.”dedi.

29 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Durak Köyü Muhtarlığını kazanabilmek için yarışacak 6 adaydan birisi olan Abdullah Özcan, bastırdığı broşür ve aza adaylarıyla birlikte yerel bir gazeteye verdiği ilanda 49 maddelik projelerini sıralayınca bölgede bir anda çok konuşulan bir isim haline geldi.

Seçildiği takdirde, ilginç vaad ve projelerini nasıl hayata geçireceği merak konusu olan muhtar adayı Abdullah Özcan, bunları nasıl gerçekleştireceğini açıkladı. devamını okuMuhtar Adayından Tekel Bayii Vaadi devamını oku
(Kaynak: Beyşehir İlkhaber Gazetesi, 16.02.2009)

Muhtar adayından, köye tekel bayi vaadi devamını oku
(Kaynak: Memleket Gazetesi, 16.02.2009)

“Tekel bayii açmayı kafama koydum” devamını oku
(Kaynak: Beyşehir Göl Gazetesi, 16.02.2009