Kategori: Nişan

Yeşim ile Umut nişanlandılar

Yeşim Taşdelen (Nuray-Mustafa kızı) ile Umut Tepe bugün Almanya’nın Wiesbaden kentinde düzenlenen nişan merasimiyle nişanlanmışlardır. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak yeni nişanlanan genç çiftimizi, Taşdelen ve Tepe  ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah’tan tamamına erdirmesini temenni ederiz.

Umutcan ile Aynur nişanlandılar

Umutcan Akteke (Melahat-Menderes oğlu) ile Aynur Türk (Rukiye-Avni kızı, Bayburt) İstanbul’da aile arası düzenlenen nişan merasimiyle nişanlanmışlardır. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak yeni nişanlanan genç çiftimizi, Akteke ve Türk  ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah’tan tamamına erdirmesini temenni ederiz.

Burak Özel ile Müzeyyen Okcu nişanlandılar

Burak Özel (Nevin-Mustafa oğlu) ile Müzeyyen Okcu (Gülhan-Durmuş kızı) Seydişehir Kesecik Belediye Düğün Salonunda düzenlenen nişan merasimiyle nişanlanmışlardır. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak yeni nişanlanan genç çiftimizi, Özel ve Okcu ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah’tan tamamına erdirmesini temenni ederiz.

Mustafa Kızıltaş ile Kübra Sağıroğlu evlendiler

Mustafa Kızıltaş (Sevilay – Murat oğlu, Şakir Uçar torunu) ile Kübra Sağıroğlu (Şerife – Hanifi kızı) 29 Ekim’de Nişan Kına yapılarak bugün de Konya Selçuklu’da düzenlenen düğün merasimiyle dünya evine girmişlerdir. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak yeni evlenen genç çiftimiz

Devamını oku…Mustafa Kızıltaş ile Kübra Sağıroğlu evlendiler

Musa Güzelim ile Hafize Arat nişanlandılar

Musa Güzelim (Raziye-Yaşar oğlu) ile Hafize Arat (Ayşe-Tahir kızı, Doğanbey’li ) Doğanbey’de düzenlenen nişan merasimiyle nişanlanmışlardır. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak yeni nişanlanan genç çiftimizi, Güzelim ve Arat ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah’tan tamamına erdirmesini temenni ederiz. Hazreti Allah tamamına erdirsin!

Selim Özçelik ile Ayşenur Çelik nişanlandılar

Selim Özçelik (Aynur-Abdurrahman oğlu) ile Ayşenur Çelik (Seher-Sadık kızı, Huğlu’lu) Huğlu Düğün salonunda düzenlenen nişan merasimiyle nişanlanmışlardır. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak yeni nişanlanan genç çiftimizi, Özçelik ve Çelik ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah’tan tamamına erdirmesini temenni ederiz. Hazreti Allah tamamına

Devamını oku…Selim Özçelik ile Ayşenur Çelik nişanlandılar

Yasin Evci ile Benazir Gülsüm Parlakkaya nişanlandılar

Yasin Evci (Azime-Merhum Ali oğlu) ile Benazir Gülsüm Parlakkaya (Gülbahar-Abdullah kızı, Gencek’li) aile arası düzenlenen nişan merasimiyle nişanlanmışlardır. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak yeni nişanlanan genç çiftimizi, Evci ve Parlakkaya ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah’tan tamamına erdirmesini temenni ederiz. Hazreti Allah

Devamını oku…Yasin Evci ile Benazir Gülsüm Parlakkaya nişanlandılar

Sedef Koçak ile Fatih Canıtez nişanlandılar

Psikoljik danışman Sedef Koçak (Yusuf-Şerife kızı) ile Uzman Çavuş Fatih Canıtez (Hanife-Muhterem oğlu, Bekdemir’li) İstanbul’da aile arası düzenlenen söz nişan merasimiyle nişanlanmışlardır. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak yeni nişanlanan genç çiftimizi, Koçak ve Canıtez ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah’tan tamamına erdirmesini

Devamını oku…Sedef Koçak ile Fatih Canıtez nişanlandılar

Havva Çelik ile Orçun Çetin Ertogan nişanlandılar

Havva Çelik (Nurşen-İsmet kızı) ile Orçun Çetin Ertogan (Hafize-Fuat oğlu) bugün İstanbul Bakırköy Botanik Park’da düzenlenen nişan merasimiyle nişanlamışlardır. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak yeni nişanlanan genç çiftimizi, Çelik ve Ertogan ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah’tan tamamına erdirmesini temenni ederiz.

Devamını oku…Havva Çelik ile Orçun Çetin Ertogan nişanlandılar

Murat Aydoğan ile Havvanur Ekmekçi nişanlandılar

Murat Aydoğan (Özden oğlu, Postacı Ali torunu) ile Havvanur Ekmekçi (Arife-Mevlüt kızı, Kesecik’li) Seydişehir’de aile arası düzenlenen nişan merasimiyle nişanlanmışlardır. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak yeni nişanlanan genç çiftimizi, Aydoğan ve Ekmekçi ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah’tan tamamına erdirmesini temenni ederiz.

Devamını oku…Murat Aydoğan ile Havvanur Ekmekçi nişanlandılar

Havvanur Davarcı ile Mevlüt Karayakar nişanlandılar

Havvanur Davarcı (Fatma-Abdullah kızı, Hakime torunu) ile Mevlüt Karayakar (Zehra-Şeref oğlu, Karadiken’li) Beyşehir’de düzenlenen nişan merasimiyle nişanlanmışlardır. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak yeni nişanlanan genç çiftimizi, Davarcı ve Karayakar ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah’tan tamamına erdirmesini temenni ederiz. Hz. Allah c.c.

Devamını oku…Havvanur Davarcı ile Mevlüt Karayakar nişanlandılar

Büşra Çağlayan ile İsa Büyükadam nişanlandılar

Büşra Çağlayan (Nazife-Ali İhsan kızı) ile İsa Büyükadam (Zülfü-Ahmet oğlu) bugün Konya’da düzenlenen nişan merasimiyle nişanlandılar. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak nişanlanan genç çiftimizi, Çağlayan ve Büyükadam ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah’tan tamamına erdirmesini temenni ederiz. Hz. Allah c.c. tamamına erdirsin!

Melike Aktaş ile Berk Özdemir nişanlandılar

Melike Aktaş (Zehra-Mehmet kızı) ile Berk Özdemir (Aysel-Halil oğlu, Kırşehir’li) bugün İstanbul Beylikdüzü Bizimkent Öğretmen evinde aileler arasında düzenlenen törenle nişanlanmışlardır. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak nişanlanan genç çiftimizi, Aktaş ve Özdemir ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah tamamına erdirmesini temenni ederiz.

Devamını oku…Melike Aktaş ile Berk Özdemir nişanlandılar

Dilek Deniz ile Gökhan Kaya nişanlandılar

Dilek Deniz (Mehmet-Nuray kızı, Şakirin Mehmet’in torunu, İzmir) ile Gökhan Kaya (Cevdet-Asiye oğlu) bugün İzmir’de düzenlenen nişan merasimiyle nişanlandılar. Durak Köyü Resmi İnternet Sitesi ailesi olarak nişanlanan genç çiftimizi, Deniz ve Kaya ailelerini tebrik eder, Hazreti Allah tamamına erdirmesini temenni ederiz. Hazreti Allah

Devamını oku…Dilek Deniz ile Gökhan Kaya nişanlandılar